• PL
  • EN
  • RU
 
Aktualności
Paź
03

Informacja o zmianie w strukturach Kadry Zarządzającej

Uprzejmie informujemy, że Pan Jacek Zawadzki, Dyrektor Handlowy Marki Własnej, z dniem 3 października br. złożył rezygnację z pracy w Wytwórni Filtrów PZL SĘDZISZÓW S.A.


Rezygnacja jest wynikiem koncentracji działań Pana Zawadzkiego w zakresie rozwoju rodzinnej firmy. Biorąc pod uwagę fakt, że wiąże się to ze znacznie większą niż dotychczas dyspozycyjnością Pana Zawadzkiego w obszarach rodzinnego biznesu, dalsze pełnienie przez niego funkcji Dyrektora Handlowego Wytwórni mogłoby rzutować na jakość wykonywanych obowiązków.


Jednocześnie pragniemy zapewnić Państwa, a w szczególności naszych Dystrybutorów, że Pan Jacek Zawadzki będzie pełnił dotychczasową funkcję do końca listopada br., w związku z czym rozpoczęte przez niego działania będą realizowane według ustalonych warunków. Po tym okresie obowiązki Dyrektora Handlowego przejmie Pani Agnieszka Całko, obecnie Dyrektor Handlowy ds. Eksportu.


Zarząd Wytwórni Filtrów PZL SĘDZISZÓW S.A. serdecznie dziękuje Panu Jackowi Zawadzkiemu za dotychczasową, udaną współpracę, życząc mu wielu sukcesów w obranej ścieżce zawodowej. Biorąc pod uwagę wysokie kompetencje Pana Zawadzkiego, Zarząd wyraża nadzieję na kontynuację współpracy w przyszłości, w zakresie konsultingu.

Zapisz się na nasz newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami i aktualnościami

Copyright 2014 by Brega.pl      All rights reserved