• PL
  • EN
  • RU
 
Aktualności
Wrz
30

PZL Sędziszów na targach Agro Show

W ubiegłym tygodniu PZL Sędziszów S.A. już po raz drugi wzięła udział w wystawie rolniczej AGRO SHOW w Bednarach. Na ponad 145 tys. m2 powierzchni wystawienniczej pojawiło się prawie 800 wystawców, z czego ponad 100 z zagranicy. Tegoroczną edycję wydarzenia odwiedziło blisko 150 tys. osób.

AGRO SHOW już od kilku lat pełni rolę najbardziej kompleksowej imprezy rolniczej w Polsce. Podczas tegorocznej wystawy można było zapoznać się z najnowszymi i najnowocześniejszymi maszynami i urządzeniami rolniczymi producentów wszystkich światowych marek. Swoje oferty zaprezentowały również firmy wytwarzające nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, maszyny inwentarskie, części wymienne i eksploatacyjne oraz przedsiębiorstwa z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

Wśród prezentowanych nowości nie zabrakło również filtrów PZL Sędziszów. Podczas Agro Show prezentowaliśmy m. in. linię filtrów dedykowanych do maszyn rolniczych i ciągników oraz maszyn roboczych. Goście odwiedzający nasze stoisko pytali również o nowe logo, które spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem. Często pojawiały się również pytania o filtry do nowoczesnego rolnictwa oraz o to gdzie można kupić produkty marki PZL Sędziszów.

Atrakcyjność i rozmach wystawy stworzyły możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów handlowych oraz podjęcia nowej, owocnej współpracy.

Zapisz się na nasz newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami i aktualnościami

Copyright 2014 by Brega.pl      All rights reserved